4. PRZEGLĄD HORRORÓW FEST MAKABRA

Ekstaza
(Bliss)

reż. Joe Begos, USA 2019 / 80' | obsada: Dora Madison, Tru Collins | dystrybucja: Kino ŚwiatSeanse - kup bilet


31.10 cz. 21.00
Bilety:
18 zł (normalny),
15 zł (ulgowy),
13 zł (z kartą Kaśka)

Regulamin sprzedaży biletów drogą elektroniczną

OPIS

10/10... Begos dostarczył jeden z najlepszych horrorów ostatnich 20 lat Film Threat

Gorączkowe kino w stylu Gaspara Noé, w którym seks, narkotyki i rock'n'roll splatają się w pogoni za sztuką 812 Film Reviews

Halucynogenna podróż do skąpanego we krwi szaleństwa Scary Overload

Hipnotyzujący, mroczny i pełen punkowej energii horror o zdesperowanej malarce, która w pogoni za natchnieniem wpada w wir narkotycznych odjazdów i odkrywa niezdrową żądzę krwi. Skąpane w wiecznym mroku, obskurne Los Angeles, diabelskie, narkotyczne wizje, niebezpieczny świat sztuki i życie na granicy jawy i snu. Nowy film Joe Begosa, twórcy cenionego horroru "Almost Human", to czerpiąca z kina wampirycznego narkotyczna opowieść o zatraceniu się dla sztuki i osuwaniu się w otchłań szaleństwa.

Znana z makabrycznej twórczości malarka Deezy Donahue (Dora Madison) jest profesjonalistką w każdym calu. Nie mogąc ukończyć najnowszego dzieła, szuka inspiracji, sięgając po wszelkie dostępne środki odurzające. W pogoni za natchnieniem wpada w wir hipnotycznych tripów, spędzanych na dzikich domówkach i heavy metalowych barach. Po kilku nocach spędzonych z rozmiłowanym w rozpuście przyjaciółmi Courtney (Tru Collins) i Ronnie'm (Rhys Wakefield), Deezy zauważa w swoim organizmie pewne zmiany. Z jednej strony odzyskuje wenę i może dalej pracować nad obrazem, z drugiej - zaczyna odczuwać niezdrowy i coraz silniejszy pociąg do krwi.

ZWIASTUN