facebook
twitter
Cennik

Kasa czynna:
Otwarcie:
15 minut przed pierszym seansem
Zamknięcie:
15 minut po rozpoczęciu ostatniego seansu


Cena
 
34 zł
17 zł/normalny
14 zł/ulgowy
12 zł z KAŚKĄ
Bilet na prezent


Uwaga! W sprzedaży DWUOSOBOWA KARTA WSTĘPU na dowolny seans w kinie "Światowid". Karta ważna jest przez miesiąc a jej właściciel może dowolnie wybrać seans, na który pragnie się wybrać z osobą towarzyszącą - co czyni KARTĘ dobrym pomysłem na prezent.

 

Programy rabatowe

   Programy rabatowe funkcjonujące od dnia 1 lutego 2013 roku, na identycznych zasadach, w Kinoteatrze Rialto (ul. św. Jana 24, Katowice), Kinie Światowid (ul. 3 Maja 7, Katowice) oraz Kinie Kosmos (ul. Sokolska 66, Katowice) i dotyczące seansów repertuarowych to:

1. KAŚKA
2. TANIE PONIEDZIAŁKI
3. "CZEŚĆ" JEST NAS 6!


   KAŚKA (Karta Amatora Śląskich Kin Artystycznych) to karta lojalnościowa, którą można nabyć w kasach w/w kin za cenę 30 zł. Jest to karta ze zdjęciem właściciela - osoby zakupujące KAŚKĘ wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Instytucję Filmową SILESIA FILM (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami). Karta upoważnia do zakupu każdorazowo jednego biletu w cenie 12 zł na dowolnie wybrany seans repertuarowy organizowany w kinach Światowid, Rialto i Kosmos i ważna jest przez rok od momentu zakupu. Kina zastrzegają sobie prawo do nieuwzględniania ulg dla posiadaczy karty KAŚKA na seanse nie będące seansami repertuarowymi(czyli uroczyste premiery, festiwale, pokazy specjalne, transmisje oper i baletów, seanse z muzyką na żywo, koncerty, spektakle, nocne maratony itp. - wszystkie wydarzenia na które cena biletu ustalana jest osobno).

   TANIE PONIEDZIAŁKI to program rabatowy obejmujący w/w kina, zgodnie z którym cena każdego biletu na każdy seans repertuarowy w poniedziałek wynosi 12 zł. Nie obejmuje on seansów specjalnych, czyli wszystkich wydarzeń, na które cena biletu ustalana jest osobno.

   "CZEŚĆ" JEST NAS 6! jest programem rabatowym, zgodnie z którym grupa 6 osób kupujących bilety (zwykłe bądź ulgowe, wg cennika) na dany seans repertuarowy w w/w kinach ponosi opłatę za 5 biletów, a 1 bilet otrzymuje gratis.

   Wszelkie uwagi i reklamacje dotyczące funkcjonowania powyższych programów prosimy kierować bezpośrednio do dyrektora Instytucji Filmowej SILESIA FILM

 

     
Edukacja

Karnety
Warto zajrzeć:

KINO STUDYJNE "ŚWIATOWID" KATOWICE, ul. 3-go Maja 7 tel: 32 258 74 32
e-mail: kino_swiatowid@wp.pl
Projekt, wykonanie: Omedia Internet